REGISTRACE

SPOLUPRÁCE
Sociální sítě
Počasí
Bradavický hrad je zahalen do sněhových závojů. Ano, čtete dobře, zima už začala. Teploty neúnavně klesající až pod bod mrazu otřásají školou a studenti se tak ven nevypraví bez kulicha, vysokých bot anebo rukavic, které zahřívají jejich ručičky. Naštěstí je nebe slunečné, ale i tak sníh ne a ne zmizet. V ranních hodinách, pokud je někdo tak časný a rozhodne se vyjít na brzkou procházku, padá vždy nová a nová vrstva sněhu na následující den. Opadané stromy se tak chlubí bohatou sněhovou korunou, která nahradila ve zbytku roku listí, a jehličnany se jen vytahují v tom, kdo kolik sněhu unese. Bradavické jezero taktéž dokazuje, že ani ono se zimě nevyhnulo. Zamrzlá plocha celého obsahu jezera je tlustá až až, aby se na ní dalo bruslit, klouzat nebo jen po ní něco posílat.

Úvod

    
  
iHogwarts.cz

BRADAVICE ONLINE | HARRY POTTER RPG
Projekt iHogwarts.cz (zkráceně iHog) je textovou RPG hrou, která se volným způsobem inspiruje reáliemi z knih a filmů o Harrym Potterovi. Náš děj se tedy nedrží událostmi popisovanými v knihách, nýbrž umožňuje každému podílet se na jeho originálním rozvoji. Hra se odehrává v devadesátých letech dvacátého století. Součástí studia v Bradavicích je pochopitelně výuka. Každý student musí být zapsán minimálně na jednom vyučovacím předmětu a plnit všechny podmínky výuky.

Pravidelná účast na zapsaných hodinách, které probíhají jednou za týden ve stejný čas v online učebnách, je nutným předpokladem pro pobyt v této škole. Čas zde běží několikrát rychleji, a proto se za jeden běžný rok uskuteční dva roky herní. Pokud byste měli zájem stát se studentem naší školy, lze si v době k tomu určené zaregistrovat postavu studenta. Zkušeným zájemcům z oblasti RPG a světa Harryho Pottera je rovněž umožněno ucházet se o místa v profesorském sboru, konkrétní inzerci lze sledovat na těchto stránkách.


REGISTRACE UZAVŘENA!

 

A jak to u nás vlastně vypadá? 

Login
Hlášení
20. 04. 2019
Slavnost sv. Valentýna
19:00 | Velká síń
20. 04. 2019
Casting
21:00 | Malá posluchárna
21. 04. 2019
Kurz obrany
19:00 | Prázdná učebna
25. 04. 2019
Divadelní vystoupení
19:00 | Hradná nádroří
27. 04. 2019
III. Kouzelnická liga
19:00 | Soubojnický klub
04. 05. 2019
Den sv. Patrika
19:00 | Famfrpálové hříště
Online (17)
Viktoria T. Astarte
Zaměstnanec
Zástupce ředitele
Ryan D. Blackwell
Zaměstnanec
Vrchní inkvizitor
prof. Sofia M. Vega
Zaměstnanec
Inspektor
prof. Rachel Palestine
Zaměstnanec
Profesor
Christopher Addington
Havraspár
Primus
Eli Pike
Mrzimor
Prefekt
Jessica Stone
Mrzimor
Prefekt
Jonghyun Chester
Zmijozel
Prefekt
Ida Dwayne
Nebelvír
Student
Octavia Morgenstain
Nebelvír
Student
Viktorie Feater
Mrzimor
Student
Elizabeth Moor
Zmijozel
Student
Ella Montoto
Zmijozel
Student
Lizabeth Rusher
Zmijozel
Student
Luis Sabado
Zmijozel
Student
Samu Yllonen
Zmijozel
Student
Will C. Laire
Zmijozel
Student